1396540 | CHARX T2HBI24-DC250-6,0M6
Šifra: 2048550
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1396540
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151780623
i još mnogo više...
Dubina
133.5mm
Širina
108mm
Visina
140.25mm
Nazivni napon
1000V
Maks. nazivna struja
250A