1396601 | CHARX T2HBI24-DC250-6,0M2
Šifra: 2048555
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1396601
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151780784
i još mnogo više...
S isprepletenim pokretačem
S pristupnom blokadom
Širina
108mm
Visina
140.25mm
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Integrirana LED dioda
Maks. nazivna struja
250A
Broj komunikacijskih kontakata
2
Duljina fiksnog spojnog kabela
6m
Vrsta struje
DC
Nazivni napon
1000V
Dubina
133.5mm