1396625 | CHARX T2HBI24-DC250-4,0M6
Šifra: 2048564
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1396625
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151781323
i još mnogo više...
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
S isprepletenim pokretačem
Vrsta struje
DC
Maks. nazivna struja
250A
Integrirana LED dioda
Duljina fiksnog spojnog kabela
4m
Širina
108mm
Broj komunikacijskih kontakata
2
Nazivni napon
1000V
Dubina
133.5mm
S pristupnom blokadom
Visina
140.25mm