1396634 | CHARX T2HBI24-DC250-2,0M6
Šifra: 2048565
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1396634
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151781347
i još mnogo više...
Visina
140.25mm
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
S pristupnom blokadom
Integrirana LED dioda
S isprepletenim pokretačem
Dubina
133.5mm
Maks. nazivna struja
250A
Širina
108mm
Broj komunikacijskih kontakata
2
Vrsta struje
DC
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Nazivni napon
1000V