1396651 | CHARX T2HBI24-DC200-6,0M6
Šifra: 2048566
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1396651
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151781637
i još mnogo više...
S isprepletenim pokretačem
S pristupnom blokadom
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Širina
108mm
Visina
140.25mm
Duljina fiksnog spojnog kabela
6m
Dubina
133.5mm
Nazivni napon
1000V
Maks. nazivna struja
200A