1396658 | CHARX T2HBI24-DC200-6,0M2
Šifra: 2048567
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1396658
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151781705
Dubina
133.5mm
Maks. nazivna struja
200A
Visina
140.25mm
Nazivni napon
1000V
Širina
108mm