1396664 | CHARX T2HBI24-DC200-4,0M6
Šifra: 2048568
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1396664
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151781644
i još mnogo više...
Duljina fiksnog spojnog kabela
4m
Širina
108mm
Integrirana LED dioda
Visina
140.25mm
S pristupnom blokadom
Dubina
133.5mm
Vrsta struje
DC
Broj komunikacijskih kontakata
2
Maks. nazivna struja
200A
Nazivni napon
1000V