1396681 | CHARX T2HBI24-DC200-2,0M6
Šifra: 2048569
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1396681
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151781361
i još mnogo više...
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Integrirana LED dioda
Dubina
133.5mm
S isprepletenim pokretačem
Vrsta struje
DC
Broj komunikacijskih kontakata
2
Nazivni napon
1000V
Maks. nazivna struja
200A
S pristupnom blokadom
Visina
140.25mm
Širina
108mm