1427757 | CHARX T2HBI24-3AC32DC200-5,0M2
Šifra: 2048689
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1427757
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151789404
Dubina
128.4mm
S pristupnom blokadom
Visina
140.25mm
Vrsta struje
AC 3-fazni
Širina
108mm
Nazivni napon
480V
Duljina fiksnog spojnog kabela
5m
Presjek energetskih kontakata
70 .. undefinedmm²
Integrirana LED dioda
Maks. nazivna struja
32A