1428622 | CHARX T2HBI12-DC250-4,0M6
Šifra: 2048700
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1428622
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151789893
Širina
108mm
Nazivni napon
1000V
Maks. nazivna struja
250A
Vrsta struje
DC
Broj komunikacijskih kontakata
2
Dubina
133.5mm
Duljina fiksnog spojnog kabela
4m
S pristupnom blokadom
Integrirana LED dioda
Visina
140.25mm