1432238 | CHARX T1HBI12-1AC80DC200-11M1
Šifra: 2048764
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1432238
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151798956
S isprepletenim pokretačem
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Visina
151.2mm
Maks. nazivna struja
80A
Širina
108mm
Dubina
122.8mm
Broj komunikacijskih kontakata
2
Integrirana LED dioda
Duljina fiksnog spojnog kabela
11m
Nazivni napon
250V