1436636 | CHARX T1HBI12-DC200-3,0M1
Šifra: 2048820
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1436636
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151813710
Širina
108mm
Nazivni napon
1000V
Visina
151.2mm
Dubina
122.8mm
Broj komunikacijskih kontakata
2
Maks. nazivna struja
200A