1449106 | CHARX T1HBI12-1AC80DC200-3,0M1
Šifra: 2049042
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1449106
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151832681
i još mnogo više...
S isprepletenim pokretačem
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Visina
151.2mm
S pristupnom blokadom
Maks. nazivna struja
80A
Dubina
122.8mm
Presjek energetskih kontakata
70 .. undefinedmm²
Širina
108mm
Nazivni napon
250V