1449745 | CHARX T2HBI24-3AC32DC200-3,0M2
Šifra: 2049085
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1449745
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151835170
i još mnogo više...
Dubina
128.4mm
S isprepletenim pokretačem
Vrsta struje
AC 3-fazni
Nazivni napon
480V
Duljina fiksnog spojnog kabela
3m
Visina
140.25mm
Presjek energetskih kontakata
70 .. undefinedmm²
Širina
108mm
S pristupnom blokadom
Integrirana LED dioda
Maks. nazivna struja
32A