1449793 | CHARX T2HBI12-DC200-3,0M2
Šifra: 2049086
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1449793
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151835569
ostalo
S isprepletenim pokretačem
S pristupnom blokadom
Visina
140.25mm
Dubina
133.5mm
Integrirana LED dioda
Širina
108mm
Maks. nazivna struja
200A
Nazivni napon
1000V