1451907 | CHARX T1HBI12-1AC80DC200-9,0M1
Šifra: 2049109
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1451907
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151838362
Širina
108mm
Visina
151.2mm
Maks. nazivna struja
80A
Dubina
122.8mm
Vrsta struje
AC jednofazni
Broj komunikacijskih kontakata
2
Duljina fiksnog spojnog kabela
9m
Integrirana LED dioda
Presjek energetskih kontakata
70 .. undefinedmm²
Nazivni napon
250V