1451984 | CHARX T1HBI12-1AC80DC200-8,5M1
Šifra: 2049110
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1451984
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151840204
i još mnogo više...
S pristupnom blokadom
Nazivni napon
250V
Dubina
122.8mm
Širina
108mm
Broj komunikacijskih kontakata
2
Maks. nazivna struja
80A
Presjek energetskih kontakata
70 .. undefinedmm²
Integrirana LED dioda
Vrsta struje
AC jednofazni
Duljina fiksnog spojnog kabela
9m
S isprepletenim pokretačem
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Visina
151.2mm