1452003 | CHARX T1HBI12-1AC80DC200-10M1
Šifra: 2049111
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1452003
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151840303
Širina
108mm
Presjek energetskih kontakata
70 .. undefinedmm²
S isprepletenim pokretačem
Nazivni napon
250V
Duljina fiksnog spojnog kabela
10m
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Maks. nazivna struja
80A
Dubina
122.8mm
Integrirana LED dioda
Visina
151.2mm