1462723 | CHARX T1HBI12-1AC80DC200-7,5M1
Šifra: 2049283
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1462723
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151854706
i još mnogo više...
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Visina
151.2mm
Duljina fiksnog spojnog kabela
8m
Maks. nazivna struja
80A
Dubina
122.8mm
Širina
108mm
Nazivni napon
250V