1465291 | CHARX T2HCI12-1AC32-2,0M6
Šifra: 2049331
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1465291
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151859329
i još mnogo više...
S pristupnom blokadom
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
S isprepletenim pokretačem
Visina
95.1mm
Standard
Tip 2
Širina
112.8mm
Nazivni napon
250V
Dubina
111.4mm
Maks. nazivna struja
32A