1480669 | CHARX T1HBI12-DC200-11M1
Šifra: 2049779
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1480669
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151899097
Maks. nazivna struja
200A
Dubina
122.8mm
Širina
108mm
Visina
151.2mm
Broj komunikacijskih kontakata
2
Nazivni napon
1000V