1492348 | CHARX T2HBI24-DC200-15,0M2
Šifra: 2049971
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1492348
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151940621
Dubina
133.5mm
Širina
108mm
Visina
140.25mm
Vrsta struje
DC
Maks. nazivna struja
200A
Nazivni napon
1000V