1497350 | CHARX T2HBI12-DC200-6,0M2
Šifra: 2050024
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1497350
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151948290
Širina
108mm
Visina
140.25mm
Nazivni napon
1000V
Dubina
133.5mm
Maks. nazivna struja
200A