1506576 | CHARX T2HBI12-DC200-3,0M6
Šifra: 2050102
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1506576
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151966768
i još mnogo više...
S pristupnom blokadom
Visina
140.25mm
Širina
108mm
Dubina
133.5mm
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Duljina fiksnog spojnog kabela
3m
Broj komunikacijskih kontakata
2
Integrirana LED dioda
Maks. nazivna struja
200A
S isprepletenim pokretačem
Vrsta struje
DC
Nazivni napon
1000V