1549923 | CHARX T2HBI24-DC200-3,0M2
Šifra: 2050793
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1549923
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4067923025356
i još mnogo više...
Maks. nazivna struja
200A
Visina
140.25mm
Nazivni napon
1000V
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Broj komunikacijskih kontakata
2
Širina
108mm
Vrsta struje
DC
Duljina fiksnog spojnog kabela
3m
Integrirana LED dioda
Dubina
133.5mm