1553498 | CHARX T1HBI12-1AC80DC200-12M1
Šifra: 2050849
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1553498
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4067923031470
i još mnogo više...
S isprepletenim pokretačem
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
S pristupnom blokadom
Širina
108mm
Visina
151.2mm
Dubina
122.8mm
AC jednofazni
Presjek energetskih kontakata
70 .. undefinedmm²
Maks. nazivna struja
80A
Integrirana LED dioda
Nazivni napon
250V