1570113 | CHARX T2HCI12-3AC32-3,0M2
Šifra: 2051096
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1570113
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4067923058606
Širina
112.8mm
Maks. nazivna struja
32A
Visina
95.1mm
S pristupnom blokadom
Nazivni napon
480V
Broj komunikacijskih kontakata
2
Integrirana LED dioda
Vrsta struje
AC 3-fazni
Duljina fiksnog spojnog kabela
0m
Dubina
111.4mm