1640970 | CHARX T2HBI12-3AC32DC250-13M2
Šifra: 2051608
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1640970
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4067923168008
Visina
140.25mm
Širina
108mm
S isprepletenim pokretačem
Dubina
128.4mm
Nazivni napon
480V
Vrsta struje
AC 3-fazni
Broj komunikacijskih kontakata
2
Integrirana LED dioda
Duljina fiksnog spojnog kabela
13m
Presjek energetskih kontakata
95 .. undefinedmm²
Maks. nazivna struja
32A