1646505 | CHARX T2HBI24-3AC32DC200-10M2
Šifra: 2051715
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1646505
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4067923176331
i još mnogo više...
Visina
140.25mm
Nazivni napon
480V
S pristupnom blokadom
Širina
108mm
Dubina
128.4mm
Maks. nazivna struja
32A