1649383 | CHARX T2HBI24-DC200-4,0M2
Šifra: 2051828
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1649383
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4067923182745
i još mnogo više...
S isprepletenim pokretačem
Vrsta struje
DC
Širina
108mm
Visina
140.25mm
Broj komunikacijskih kontakata
2
Nazivni napon
1000V
Dubina
133.5mm
S pristupnom blokadom
Duljina fiksnog spojnog kabela
4m
Maks. nazivna struja
200A