1711985 | CCA 2,5/ 7-G-5,08 3PAP26THRR56
Šifra: 2052756
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1711985
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4055626269689
i još mnogo više...
Model konektora
Fiksni konektor
Broj polova
3
Stupanj onečišćenja
2
Modularni razmak kontakata
5.08mm
Broj redova utičnih kontakata
1
Priključna igla promjera
1.6mm
Nazivna struja In
12A
Vrsta kontakta
Pin
Materijal izolacije tijela
ostalo
Kućište u boji
Crno
Materijal kontaktne površine
Kositar
Nazivni napon
320V
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Vrsta električnog priključka
ostalo
Prenaponska kategorija
III
Dužina igla
2.6mm
Modularni razmaci spojeva
5.08mm
Nazivni udarni napon
4kV
Vrsta pričvršćivanja
Vrsta banding
Radna temperatura
-40 .. 100°C