1730408 | MCV 1,5/ 4-G-3,5 P26THRCP4R32C
Šifra: 2052964
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1730408
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4067923287914
Nazivni udarni napon
2.5kV
Nazivni napon
160V
Nazivna struja In
8A
Modularni razmak kontakata
3.5mm
Priključna igla promjera
1.4mm
Modularni razmaci spojeva
3.5mm
Dužina igla
2.6mm
Radna temperatura
-40 .. 100°C