1767998 | CHARX T2HCI12-3AC32-5,0M2
Šifra: 2053338
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1767998
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4067923376847
Širina
112.8mm
Visina
95.1mm
Dubina
111.4mm
S isprepletenim pokretačem
Maks. nazivna struja
32A
Nazivni napon
480V